Добре дошли, Гост. Моля, въведете своето потребителско име или се регистрирайте.

Вход с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Експертно Търсене

8354 Публикации в 587 Теми- от 740 Потребители - Най-нов потребител: Pascal

30 октомври, 2014, 21:57:52
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДСериозноВъпроси към ръководството на "СОТ" - ЕООДТема: Какво се случва
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Автор Тема: Какво се случва  (Прочетена 2140 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« -: 27 април, 2013, 08:46:34 »

Здравейте,преди броени дни колеги коментираха,че Светлин Станкулов го махат от отдел Специализирана охрана,но аз си казах че това е поредния слух и не повярвах,но реших да попитам Тошко Драгоев защото той освен приятел на Г-н Станкулов  е и човека, който всеки месец отразява във вестника ни  какво се случва в нашата фирма.Да обадих му се и той каза ,че не са го отстранили от длъжност и Г-н Виденов ще вземе правилното решение за фирмата.Аз и многото колеги от физическа охрана се зарадвахме защото Г-н Станкулов ни е помагал на всички, да когато сме сгрешили ни се е карал,но то е за наше добро  защото  ставаме по дисциплинирани казвал ни е „Вие сте хората които трябва да поддържат доброто име на фирмата,защото като се отнасяме сериозно към задълженията си  трупаме позитиви за фирмата и за самите нас а е важно когато човек ни гласува доверие ние да не го предадем,,.  Но  вчера вече не ни беше толкоз радостно защото разбрахме,че,, най доброто за фирмата,,не е най доброто за нас. Част от колегите искаха да отидем при Г-н Виденов да му кажем,че това което сме ние на дадено едно мероприятие е благодарение  именно на Г-н Станкулов защото ние станахме по отговорни винаги имахме изряден инструктаж какво трябва и не трябва да допускаме,винаги на наши дежурства дори да не е при  нас той постоянно ни звънеше да пита всичко наред ли е имаме ли нужда от нещо дори през ноща .Но се отказахме да ходим при Г-н Виденов   защото решението вече е взето окончателно и не подлежи на промяна както разбрах лично.Някои ще кажат какво толкоз нали все пак ще застане някой на неговото място и всичко ще продължи,да така е винаги ще се намери заместник на мое или твое място,но не е там въпроса защото трябва да се уважава труда и нервите  които полагаш ежедневно в работния си ден.И най важното е да сме ХОРА достойни и честни затова нека спрем да завиждаме и злословим за хора които са постигнали нещо с труда си нека си помагаме за да ни бъде по хубав живота той и без това ни поднася много неприятни  изпитания. Г-н Станкулов благодарим Ви за това че ни помагахте през годините и жалко ,че не зависи нищо от нас колегите от Физическа Охрана . Затова само ще кажем трябва да се ценят кадърните служители на нашата фирма независимо дали е охранител като мен или ръководител!
Активен
shakti
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #1 -: 27 април, 2013, 11:48:22 »

Аз, също съм представител на стационарната охрана и не малко колеги, като мен останаха изумени от тази новина!!! Като старши охранител, винаги съм давала за пример на редовите колеги Светлин Станкулов, изключителен професионалист и смея да кажа, ръководител, който определено си беше на мястото, аз страшно много научих от него. Винаги съм искала през мероприятията на неговия отдел да минат поне веднъж колегите с които работя, особено препоръчвах това на новите, както всички знаем от години се взимат абсолютно незапознати със спецификата на охранителната дейност хора за охранители. Един разбор при Станкулов дава много повече познания „ЩО Е ТОВА ДА СИ ОХРАНИТЕЛ„ отколкото курсовете, които минават новите служители идващи в обектите при нас. Много жалко, че такива коректни, принципни и изключително професионални еродити са все по-малко вече на ръководните постове в СОТ-а...От Станкулов се учехме и на характер и на професионално поведение и на колегиалност, въпреки, че е изключително строг и взискателен...доста високо вдигна летвата за този, който ще го замести!!!
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 27 април, 2013, 12:21:08 »

Хайде колеги кажете всички вие не ни ли е  помагал Светлин Станкулов когато имахме нужда  кажете истината,не само да прочитаме и задминаваме проблемите нека веднъж и ние да покажем,че сме единни в нашата фирма а не да се нападаме неоснователно  не забравяйте когато човек ви е подал ръка нека бъдем благодарни!!! Изкажете си мнението не само двама трима не правим нищо незаконно нека се подкрепяме.......
Активен
tatko Barba
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #3 -: 27 април, 2013, 22:40:41 »

dani,dani, mnogo se radvam 4e ima hora kato teb. Hora koito se interesuvat kakvo se slu4va okolo nas. Pomisli oba4e kakvo li e nakaralo g-n  Videnov da vzeme takova re6enie? Dali 4ovek kato nego bi napravil takava stapka bez da ima seriozen povod za tova?  Az sum siguren, 4e  e imal povod..... Zamisli se malko varhu tova. Vsi4ki mnogo dobre znaem,kkakav 4ovek e g-n Videnov  i kak  se otnasq kam rabotnicite si-v polojitelen smisal go kazvam. Haide razrovi se pove4ko i moje i da shvane6 za kakvo stava vapros i posle govori za profesionalnost,loqlnost i t.n.!!!! 
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 27 април, 2013, 23:06:24 »

Здравей татко Барба много добре знаем,че Г-н Виденов си върши работата отлично ако не беше така нямаше Сот 161 да е 20 години  на челна позиция но все пак трябва да признаеш,че и всички  в тази фирма допринасят с нещо за това.Всички знаем също,че има доста подмазвачи, които се пишат за приятели а в същото време забиват нож в гърба за да се издигнат в очите на шефовете.А забравят когато им е била подадена ръка в труден момент.Няма какво да се замислям, аз си изказвам мнението и не обичам да премълчавам истини само да се издигна в очите на шефовете нямам нужда от това.Най добре може да се разбере що за човек е даден служител и става ли за охранител  не от форумите а от хората които ни наемат.А именно професионализма,лоялността и тн. са едни от най ценните качества на охранителя.  Хубава  вечер Татко Барба
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 27 април, 2013, 23:23:53 »

Само искам да допълня ,че е жалко за тези за които лоялността и професионализма не значи нищо не се обиждай ,но визирам теб Татко Барба
Активен
tatko Barba
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #6 -: 28 април, 2013, 09:20:45 »

Loqlnost, profesionalizam....... za kakvo govorish? V suchaq e zagubeno doverieto, a to se pecheli trudno i qvno e zagubeno i posledstviqta sa qsni!
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: 28 април, 2013, 09:32:06 »

Виж не знам   какво точно се е случило,но не мисля,че е чак толкоз фатално за да се изгуби такъв професионалист от нашата фирма. Всеки може на думи, но той го е доказал с труда си и не можем да го отречем!!! 
Активен
WORK
Заклет СОТаджия
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 136

« Отговор #8 -: 28 април, 2013, 10:32:41 »

доста стари кадри си заминават и във ФО и в отдела на Станкулов няма да е за първи път
Активен

ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО СИЛНИ !
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 28 април, 2013, 10:40:23 »

Да за съжаление е така  Sad
Активен
viks
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #10 -: 28 април, 2013, 18:48:41 »

Името ми е Николай Найденов и работя в отдел Специализирана охрана. Въпросът ми е към ръководството - какво налага освобождаването на настоящия ръководител Светлин Станкулов? Защо Г-н Виденов отказва среща с отдела? След като се твърди, че има злоупотреби със заплатите на служителите от звеното, защо никой не ни попита дали това е истина.
  Г-н Станкулов е един страхотен професионалист и всички изпълнени договори с благодарствени писма до фирмата са доказателство за това! Той е сърцето на един организъм и  замяната му ще направи отдела неефективен. Смяната на ръководителя ще доведе до разпускане на отдела...това ли се цели?Странно, но нашата фирма започва да прилича на всички  останали охранителни фирми. Нашият отдел настоява за събрание с ръководството на СОТ 161  и изясняване на проблема с конкретни факти. Благодаря за вниманието!
Активен
mvl
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #11 -: 28 април, 2013, 20:29:42 »

Много се изписа за мероприятията на Специализираната охранарна. Истината е една: С лесна ръка се зачерква бих казал един успешен цикъл продължил немалко време.Защо Вие господа началници не направихте една анкета както правите когато Ви е удобно и не попитахте нас обикновените служители какво мислим за Г-н Станкулов а се ръководите от разни доноси и сплетни. И такива светила в БГ журналистиката като Т. Драгоев до вчера верен приятел и колега на Св. Станкулов днес мълчи като пън и се умилква на бъдещия шеф на спец. отдела. Щом такива хора и професионалисти като Станкулов . който направи толкова много за фирмата го гонят без да се съобразяват с постигнатите резултати какво остава за нас служителите. Какво да ни мотивира за по-отговорна и всеотдайна работа?Г-н Виденов не съм тдзи който може да ви казва какво да правите с Вашата фирма но е редно да кажете поне мотива за това Ваше решение.

Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: 28 април, 2013, 22:15:07 »

Г-н Виденов ако направим подписка от всички нас служителите на Физическа Охрана в подкрепа на Г-н Станкулов може ли да променим с това  вашето решение. Молим ви наистина да чуете и нас хората които в продължение на години работят с Г-н Станкулов.   
Активен
shibumi
Заклет СОТаджия
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 105

« Отговор #13 -: 29 април, 2013, 00:50:16 »

Да се умилквам! И защо да го правя? За да си спечеля благоволение? За какво? Да не би новият колега да е и новият вестникарски квестор? Може би трябваше да го посрещна  с репликите„ Понеже съм приятел и колега със Светльо, с Вас няма да разговарям".  Нямам претенции да съм светило, особено в българската журналистика, където от светила цари такава ослепителна светлина, щото читателят често  е заслепен и дезориентиран от заобиколилите го днешни пишещи диогеновци, но имам претенцията да познавам не само светлата страна на нещата и често да посещавам и the dark side of the moon. Уважавам и приветствам ясните и категорични позиции на Дани и Николай Найденов, най-вече, защото са лични, откровени и особено, защото са не-анонимни. По иначе бих отговорил на MVL, да беше застанал с истинското си име . Мнението ми за Станкулов е изказвано нееднократно в написаното, ergo онова, което остава и може да бъде отново прочетено в СОТИНФО. То е и реално отражение на стореното от десетките участници в мероприятията на VIP отдела  ръководен от Станкулов. Понякога дървото ни пречи да видим гората. Гората част от която сме и ние, но е посадил друг. В която има и пънове, като мен, но има и млади филизи, тръгнали от същите тези пънове. Дано израстат. Не обсъждам, освен ако не ме попитат лично, решения вече влезли в сила. Светлин Станкулов остава във фирмата до завършване охраната на рекламен тур на „ Филип Морис". И още нещо. Ако някои от Вас е слушал албума на Пинк Флойд „Wish You Were Here", сигурно си спомня едноименната песен от него.

Тодор Драгоев- редактор на СОТИНФО, http://www.sot161.info , 0884 114878
« Последна редакция: 29 април, 2013, 09:03:04 от Danny » Активен
syzzi
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #14 -: 29 април, 2013, 16:41:12 »

Какаво се случва ,го казаха преди да си заминат и Чернева и Трифонов...малко късно ,но ехото от казното се чу сега !
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #15 -: 30 април, 2013, 08:45:42 »

Аз доколкото знам Чернева не се е питала ,, какво се случва ,,защото сама е взела решение да напусне, както сама писа в форума.
Активен
Даниела Стоянова
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #16 -: 05 май, 2013, 11:41:58 »

Христос Воскресе! Нека никога да не забравяме, че Господ ни е създал човеци и винаги да носим човещината в себе си.

Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДСериозноВъпроси към ръководството на "СОТ" - ЕООДТема: Какво се случва
Отиди на: