Добре дошли, Гост. Моля, въведете своето потребителско име или се регистрирайте.

Вход с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Експертно Търсене

8354 Публикации в 587 Теми- от 739 Потребители - Най-нов потребител: Лилов

21 октомври, 2014, 05:06:52
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДОбщи дискусииСОТ 161 - СофияТема: охрана
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Автор Тема: охрана  (Прочетена 3798 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
иваило
Гост
« -: 01 ноември, 2012, 12:35:33 »

тодоре колко ти е ставката на вип обекта     
Активен
shibumi
Заклет СОТаджия
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 105

« Отговор #1 -: 01 ноември, 2012, 16:09:59 »

Колкото и на всеки друг колега работил на подобни мероприятия. Понеже, записването за  дежурствата на специализираната охрана  е считано за „връзкарство" и е обвеяно с някакви перфидни афери, в следващия брой на СОТИНФО, ще публикувам интервю с инж. Светлин Станкулов. Като работил на VIP обектите на СОТ 161, ще изкажа и собствено мнение, по този, насила превърнат в  щекотлив въпрос. Ще потърся мнение и на колеги работили и работещи на мероприятия на VIP отдела, както и с такива неработили. Ще потърся и причините за това как се уведомяват колегите, как става записването и т.н. Крайно време е да се разбере ясно и категорично VIP отдела е неделима част от СОТ 161, а не някаква terra incognita, до която доплуват само избранници. Избора, както казва Станкулов, е конкретната работа на терен. Т.е. личното ти отношение към работата и желанието ти да заработиш допълнителни средства.
Можеш да ме попиташ и лично на нееднократно публикуваните контакти  за връзка с редакцията .
                                                  Тодор Драгоев - редактор на СОТИНФО, http://www.sot161.info , 0884 114878, teodordrag@abv.bg

Активен
Комара
Гост
« Отговор #2 -: 01 ноември, 2012, 20:44:31 »

Кога ще се качи в сайта вестника за октомври, че не всички сме от Софията и няма как да се доберем до него.
Активен
shibumi
Заклет СОТаджия
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 01 ноември, 2012, 21:02:24 »

Тази вечер броя ще бъде качен.
Лека вечер, а на дежурните - лека работа!
                             Тодор Драгоев
Активен
slujitel_old
Гост
« Отговор #4 -: 01 ноември, 2012, 23:56:01 »

Тодоре,
а защо не даваш дежурства и в Дирекция "Физическа охрана" ?
Активен
nerngj
Гост
« Отговор #5 -: 02 ноември, 2012, 00:00:46 »

------------------
            Доносници, интриганти и подлизурки  не виня!
            Как мога да виня помийната свиня, че е свиня!?
           Но не мога да сваля вината от този който вярва на свинята!    
« Последна редакция: 02 ноември, 2012, 22:17:05 от Danny » Активен
shibumi
Заклет СОТаджия
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 02 ноември, 2012, 00:32:07 »

Към казаното от Алберт Айнщайн - „Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.", без да претендирам за оригиналност, бих добавил и трето - завистта. Така и не разбрах дали глупакът мрази, щото е глупак, или от омраза и завист е оглупял.(по Димитри Иванов- вестник „Сега" - Референда)
                                                                                                           Тодор Драгоев
P.S. Благословен бях, да се сдобия с врагове. А приписваните на Гьобелс думи за повторената лъжа, просто не са  не са верни. Не думите правят човека, ако и в началото да е било Словото, а човека думите, но и делата.
« Последна редакция: 02 ноември, 2012, 00:52:16 от shibumi » Активен
иваило
Гост
« Отговор #7 -: 02 ноември, 2012, 11:37:13 »

е щом криеш ставката значи е голяма
Активен
Къци
Гост
« Отговор #8 -: 02 ноември, 2012, 20:53:45 »

Защо постоянно му ядете краката на човека? Какво толкова ви е крив?
Активен
Danny
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 283

« Отговор #9 -: 02 ноември, 2012, 22:19:58 »

------------------
            Доносници, интриганти и подлизурки  не виня!
            Как мога да виня помийната свиня, че е свиня!?
           Но не мога да сваля вината от този който вярва на свинята!    

Вече си се изказал, а до колко адекватно - няма да преценявам аз.
Моята работа е да не допускам обиди и други подобни неща, в този форум, а също така да не позволявам, да се пускат множество теми с един и същи текст.
Активен
Пламен Стоянов
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

« Отговор #10 -: 04 ноември, 2012, 03:24:12 »

Понеже стана въпрос за ВИП отдела. Ще кажа за пътя изминат от мен, за да имам честта да ме поканят за дежурства там.

Първо – охранителна рота в поделение 22980 на МО.

Второ -  Висше икономическо образование от УНСС  София.

Трето – работа като въоръжена охрана от 2003 до 2012 на ВИП обекти. Лично съм  участвал в охраната при посещенията на Реджеп Тайип Ердоган в хотел Хилтън  и  Бан Ки Мун в хотел Шератон.

Занимавам се със стрелба от 2003 до сега. Инвестирал съм в курсове, лично оръжие и тренировки над 10 000 лева за времето от 2003 до 2012 година. Също така говоря и английски език.

Общо взето е това, имам още много да уча и тренирам. “Пътят бе целта”  : )

Успехи на всички колеги и бъдете здрави : )

П.П. От малкото ми разговори с Тодор Драгоев мога да кажа, че по-умен човек на живо в живота си не съм виждал, а съм виждал много умни хора. Чест е че такива хора работят в СОТ 161.

« Последна редакция: 04 ноември, 2012, 03:30:30 от Пламен Стоянов » Активен

Imperare sibi maximum imperium est.
freeman-bg
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #11 -: 05 ноември, 2012, 00:55:35 »

Колега Пламен Стоянов, препоръчвам ти да ползваш квалифицирана помощ - разполагаме с такава , намира се в обект 613.
Не знам от  къде е тази мания за "гард", но трябва да те разочаровам. Едно са филми, книжки и разговори-друго си е ежедневната работа. Говоря за работа в специализирани звена ( държавни структури). Всички останали извън тях ги наричаме с едно име- "шушляци". Ако си имал идея да се развиваш и способности естественно- да си постъпил в тях. Нашият така наречен ВИП отдел пък е най -  неправилното място за това.
Изложената от теб "биография " засилва това мое впечатление. Охранителна рота в структурата на МО, а по преди и на МНО е звено с обслужваща цел. То не е свързано с така наречените бойни роти ( в които личния състав се обучава да действа) и където найстина се стреля, а с носенето на караулна служба и обслужващи функции.
 Не знам като какъв си участвал в "охраната" на посещенията на гостуващи държавни делегации, но според мен си доста далече от това. Просто там не се допускат такива като теб. Охраната се осъществява от специализирани органи - както наши, така и чуждестранни. Достъпа в близост до охранявания обект(лице) е строго регламентиран. Използвай срещите си със Станкулов и Митев за да ги попиташ за какво става въпрос.
Курсове си води, това си твое право. Наистина имат ефект. Курсовете обаче които гледам в предните ти постове ( с участието на бивши служители на ФБР, КГБ и т.н.) ми звучат като "филиал на Кеймбридж в Чирпан". Абсурдно е.

А относно г-н Тодор Драгоев- споделям твоето мнение - изключително умен! Само ще конкретизирам- гениален в областа на измама на окото и ухото! Нещо като Динамо е! Това ме накара да те насоча и към специализирана помощ!
« Последна редакция: 05 ноември, 2012, 01:01:02 от freeman-bg » Активен
Пламен Стоянов
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: 05 ноември, 2012, 13:21:05 »

В поделение 22980 към МО1 в периода който съм служил в охранителна рота, ходихме всяка сряда на Сливница и стреляхме по 60 патрона с АК 74. Също ни вдигаха по тревога зимата и то десетки пъти, дори по два пъти на вечер. За времето, което съм служил там съм изстрелял най-малко 2000 патрона. Колкото до службите, ходил съм до НСО също и до НСС. Там не попадат случайни хора. Не е въпрос на желание, а на протекции.

Държал съм вратата при влизането на Ердоган в хотел Хилтън през лятото на 2004 заедно с НСО сме проверявали за оръжие клиентите на Хилтън. През лятото на 2011 съм пазил периметри заедно с НСО при посещението на Бан Ки Мун в хотел Шератон, като той е минавал неколкократно покрай мен на една ръка разстояние.
« Последна редакция: 05 ноември, 2012, 13:38:29 от Пламен Стоянов » Активен

Пламен Стоянов
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 05 ноември, 2012, 13:22:23 »

----
Активен

Пламен Стоянов
Newbie
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: 05 ноември, 2012, 13:26:23 »

Курсовете обаче които гледам в предните ти постове ( с участието на бивши служители на ФБР, КГБ и т.н.) ми звучат като "филиал на Кеймбридж в Чирпан". Абсурдно е.

А относно г-н Тодор Драгоев- споделям твоето мнение - изключително умен! Само ще конкретизирам- гениален в областа на измама на окото и ухото! Нещо като Динамо е! Това ме накара да те насоча и към специализирана помощ!
Ще се радвам да знам кой си, защото си много загрижен за мен и искам да ти се отплатя за добрината.
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДОбщи дискусииСОТ 161 - СофияТема: охрана
Отиди на: