Добре дошли, Гост. Моля, въведете своето потребителско име или се регистрирайте.

Вход с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Експертно Търсене

8350 Публикации в 584 Теми- от 732 Потребители - Най-нов потребител: Nikolay Ivanov

15 септември, 2014, 09:35:13
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДСериозноФизическа охранаТема: по високи заплати-по млади и по кадърни служители
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Автор Тема: по високи заплати-по млади и по кадърни служители  (Прочетена 7774 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
рафтър
Гост
« -: 26 декември, 2008, 19:01:48 »

Възможно ли е?Аз мисля,че е!!!А вие???
Активен
makenzi1979
Гост
« Отговор #1 -: 28 декември, 2008, 11:55:30 »

СПОЕД мен това няма да стане.Аз имам следният въпрос защо като ъе попита за по високи заплати вечният отговор е увеличаване на месечната такса.нашата е увеличена от 6 месеца  за нас няма и по 2 лева.стига с тези лЪЖИ.
Активен
Павел Виденов
Гост
« Отговор #2 -: 01 януари, 2009, 08:34:09 »

makenzi1979, интересува ме кой е този обект, където таксата е увеличена, а вашите заплати, не. Когато отговарям, аз си служа само с факти. Не се интересувам от това, кой е  makenzi1979. Ако твоето твърдение е вярно, ще имате повод за добро начало на Новата година. Да ни е честита!!
Активен
makenzi1979
Гост
« Отговор #3 -: 08 януари, 2009, 18:21:24 »

Господин управител не смятам че аз трябва да ви казвам кои са тези обекти вие сам може да разберете без проблем важно е желанието.Не е нужно да си навличаме излишни главоболия проблемите са в ръководния състав след като е подписан анекс за увеличение ние сме си свършили работата съвестно следва вие също да бъдете коректни както досега...
Активен
nikolai
Гост
« Отговор #4 -: 08 януари, 2009, 21:55:25 »

Само да уточня, че инж. Виденов не е Управител, а основател, едноличен собственик и Президент на СОТ ЕООД!
Изглежда за колегата е все тая? Ако научи кой кой е , означава, че има проблеми. Щастливец!
Активен
DiNa
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #5 -: 10 януари, 2009, 20:49:12 »

Изжинявай рафтър , но ще си позволя да поспоря с теб . Ако това толкова много те вълнува , просто се вгледай малко по-внимателно и ще забележиш малките промени , които настъпват от извесно време насам. 80% от екипа ни е все млади хора. А ,колкото до заплатите мисля , че трябва да мине още малко време...Ако искаш да забогатееш пусни се фиш за тото-то. Знам че заплатите ни са малки , но не е нужно да ги бъркаш с възръста и къдарноста на хората! Wink
Активен
makenzi1979
Гост
« Отговор #6 -: 11 януари, 2009, 10:58:31 »

На мен ми е добре известно кои е инж Павел Виденов и кои ВЕСКО СТОЯНОВ И какви постове заемат това няма нищо общо с темата.ПРИ нас става като в една поговорка;;ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ ДАВА УПРАВИТЕЛЯ ДАВА ИНСПЕКТОРА КАЗВА НЕМОЖЕ;;;;А ПОСЛЕ ИСКАТ ОТГОВОРНОСТ;;
Активен
рафтър
Гост
« Отговор #7 -: 16 януари, 2009, 10:11:55 »

Изжинявай рафтър , но ще си позволя да поспоря с теб . Ако това толкова много те вълнува , просто се вгледай малко по-внимателно и ще забележиш малките промени , които настъпват от извесно време насам. 80% от екипа ни е все млади хора. А ,колкото до заплатите мисля , че трябва да мине още малко време...Ако искаш да забогатееш пусни се фиш за тото-то. Знам че заплатите ни са малки , но не е нужно да ги бъркаш с възръста и къдарноста на хората! Wink
ПЛАЩАТ ли ти за това,което казваш???
Активен
Павел Виденов
Гост
« Отговор #8 -: 17 януари, 2009, 10:42:33 »

Господин управител не смятам че аз трябва да ви казвам кои са тези обекти вие сам може да разберете без проблем важно е желанието.Не е нужно да си навличаме излишни главоболия проблемите са в ръководния състав след като е подписан анекс за увеличение ние сме си свършили работата съвестно следва вие също да бъдете коректни както досега...
Колега, обектите на физическа охрана са 466. За какво желание става дума? Искаш да правя разследване, вместо да посочиш обекта. Всички преговори за увеличение на таксите имаха за цел да увеличим заплащането, за да задържим  добрите служители и да разширим подбора на нови охранители. Дали сме тези указания и смятам, че те се изпълняват. Ако е направен пропуск, можем да го поправим веднага. Между другото, вече сме длъжни да извършваме осигуряването на 279 лв., а не на 220, както беше досега. За нас това означава почти 22 лв. на човек повече или 74 800 лв.  допълнително месечно натоварване на фирмата . Фактически, в края на миналата година бяхме поставени пред свършен факт и то след като предоговарянето с повечето обекти беше приключило. Но в случая, това няма да има значение за вас.
Активен
DiNa
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #9 -: 17 януари, 2009, 11:57:51 »

ПЛАЩАТ ли ти за това,което казваш???

Според теб дали ми плащат? Явно ти е трудно да усмислиш някои неща, затова реших да ти помогна.
Неми е ясно само защо се напрягаш да искараш всичко толкова лошо, колкото не е! Май си търсиш повод да мрънкаш (то такива хора винаги е имало и ще има)!!! Но приеми че има и млади хора, кадърни, които не работят само за пари (за разлика от теб!) и с такива хора и работата на обекта върви!  А когато обекта е добре рафтър и фирмата е добре, а когато фирмата е добре съответно и парите ще се увеличават...Търпение му е майката, което ти май не притежаваш!
Активен
woman
Гост
« Отговор #10 -: 25 февруари, 2009, 15:40:59 »

Дами и господа,преглеждайки този форум,на някои коментари си казвам:"Колко негативизъм има тук!".Навсякъде има доволни и недоволни хора,да вземем семейството:малко на брой хора и пак има различни становища,какво остава когато хората са повече на брой.Аз не съм охранител,но искам да споделя своето мнение за тази професия.Охранителят е отговорен,дисциплиниран,интелигентен.Охранителят е човек,на когото може да се разчита.Има и безотговорни хора работещи като охрана,но всеки сам носи последиците от постъпките си.Повярвайте,че останах шокирана,когато чух как една позната коментираше,че съпругът и се наспивал на смяна нощем.На шега я попитах,какво ще стане ако някои ги нападне?Крайно възмутена,тя ме "скастри" да не говоря глупости,с колегата му нямали да се показват.Горкият собственик,чийто обект охраняват!Има и такива "охранители",но те не са лицето на охранителната фирма за която работят,единици бройки са подобни служители.Коректните хора са болшинството.Такива,на работа(охранявайки обект),ми се разкарват по джапанки,точно ги оприличавам на пазачите по порталите на едновремешните заводи.Вярвайте,много е красиво отстрани погледнати: охранители,с униформа,с естетически външен вид.Професията Ви е достойна за уважение.
Активен
roro
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #11 -: 10 март, 2009, 06:16:20 »

Много съжалявам,че колегата Янко Лозанов е затворил темата за КАДЪРНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ аз ще напиша своя коментар тук.На обектът който охранявам има един колега който от 8 или 9 години е в СОТ161 няма да му напиша името защото с него давам  само един пример за КАДЪРНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ.Този същият нито се издига нито го уволняват.Сменил е доста обекти.Неговата игра е следната идва нов началник смяна на обекта той му влиза под кожата и започва да си прави каквото поиска и както си поиска например ЗАКЪСНЯВА ЗА РАБОТА,НА ВХОДА НЕ СИ ГЛЕДА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА И Т.Н. А в същото време кадърните хора ги обвиняват за щяло и не щяло.Сега даже наглоста на този човек е такава,че и в атестацийте които се правят е с добра оценка а много по КАДЪРНИ СЛУЖИТЕЛИ с лоши.Имам въпрос.ТОЗИ ТАРИКАТ И ДРУГИ КАТО НЕГО НЯМА ЛИ ДА СИ ПОЛУЧАТ НАЙ-ПОСЛЕ ЗАСЛУЖЕНОТО И ДОКОГА ТАКИВА СЛУЖИТЕЛИ ЩЕ СЕ ТЪРПЯТ И СЪЩЕВРЕМЕННО ЩЕ УРОНВАТ ПРЕСТИЖА НА СОТ161 НА ГЪРБА НА МНОГОТО СВЕСТНИ ХОРА КОИТО РАБОТЯТ В ФИРМАТА?
Активен
nikolai
Гост
« Отговор #12 -: 11 март, 2009, 17:48:44 »

Много съжалявам,че колегата Янко Лозанов е затворил темата за КАДЪРНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ аз ще напиша своя коментар тук.На обектът който охранявам има един колега който от 8 или 9 години е в СОТ161 няма да му напиша името защото с него давам  само един пример за КАДЪРНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ.Този същият нито се издига нито го уволняват.Сменил е доста обекти.Неговата игра е следната идва нов началник смяна на обекта той му влиза под кожата и започва да си прави каквото поиска и както си поиска например ЗАКЪСНЯВА ЗА РАБОТА,НА ВХОДА НЕ СИ ГЛЕДА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА И Т.Н. А в същото време кадърните хора ги обвиняват за щяло и не щяло.Сега даже наглоста на този човек е такава,че и в атестацийте които се правят е с добра оценка а много по КАДЪРНИ СЛУЖИТЕЛИ с лоши.Имам въпрос.ТОЗИ ТАРИКАТ И ДРУГИ КАТО НЕГО НЯМА ЛИ ДА СИ ПОЛУЧАТ НАЙ-ПОСЛЕ ЗАСЛУЖЕНОТО И ДОКОГА ТАКИВА СЛУЖИТЕЛИ ЩЕ СЕ ТЪРПЯТ И СЪЩЕВРЕМЕННО ЩЕ УРОНВАТ ПРЕСТИЖА НА СОТ161 НА ГЪРБА НА МНОГОТО СВЕСТНИ ХОРА КОИТО РАБОТЯТ В ФИРМАТА?
Явлението е описано като "Стратегия на динозавъра". Ефективността на същата е в това, че на Началника ще му е нужна половин година докато забележи човечето тъпчещо с тежка стъпка на едно място и побеснее от ЯД. По случайно съвпадение това е времето , през което един началник се задържа на една и съща длъжност. ОЦЕЛЯВАНЕ.....
Активен
nikolai
Гост
« Отговор #13 -: 11 март, 2009, 17:53:45 »

Искам да информирам колегата, че не аз съм "затворил" темата за "кадърните"(каква великолепна турска дума!) служители!
На въпроса му мога да отговоря, че тарикати и кръшкачи, подли интриганти и нагаждачи, кариеристи, сервилни мазници и други "мишоци", които паразитират на гърба на свестните ще има винаги, докато се страхуваме да назоваваме имената им.
Да не забравяме, обаче и да подктепяме с факти твърденията си, за да не се превърнем в копия на онези, срещу които заставаме.
Нямам какво да кажа ! 10+ !!!! И все пак ще помисля...за всичко си има първи път.
Активен
Валентин
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

« Отговор #14 -: 15 септември, 2010, 13:20:47 »

Уважаеми колеги като преглеждам обявите за работа на охранителните фирми, почти винаги завършват че хора с опит в МВР и МНО са за предпочитане.Или пенсионери да си го кажем направо.Първо фирмите ги предпочитат защото им заплащат минимално,тези хора имат и лично оръжие с което фирмата намалява разходите си и заобикаля закона.Личното оръжие е за самозащита а не за извършване на охранителна дейност.Това би трябвало да се контролира строго от полицията.
Искам да кажа че нямам нищо против срещу тези хора,те са принудени за работят защото са подложени на геноцид от държавата.
Впрочем тези хора са служили на тази държава , защитавали са интересите и сигурноста на гражданите в нея и би трябвало да получават достойни пенсионни възнаграждения и да се наслаждават на дните които им остават, а не да се чудят как да изкарат 100лева към пенсията да си платят парното или тока.
Така че според мен положението може да се промени само със закон както тука в Испания.
Да се създаде професия охранител.Да се държат физически и теоритичен изпит пред полицията и чак след това който издържи да му се издава служебна карта и разрешително да работи като охранител.Така при започване на работа се представя само служебната карта на фирмата и не трябва да се вадят документи както сега в България - психо.свидетелство за съдимост,следствена служба.Фирмата е длъжна да информира полицията за новото назначение до 2 дни.И в срок от 8 часа от полицията дават отговор дали картата на охранителя е валидна.Всеки охранител тук има уникален номер и значка с номера която се носи върху униформата.Така всеки полицай или гражданин може да ти види номера и да те похвали или да се оплаче. Просто при подняната на картата на охранителя всеки 5 години тук полицията проверява по служебен път дали имаш криминални прояви и др.истории.
Благодаря за вниманието
« Последна редакция: 15 септември, 2010, 13:28:57 от Valentin-España » Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
Добавяне на анкетаИзпращане на тематаПечат
Форуми към сайта на "СОТ" - ЕООДСериозноФизическа охранаТема: по високи заплати-по млади и по кадърни служители
Отиди на: